25 yıllık deneyime sahip Isıtma ve Klima Uzmanı

Pzt-Cmt: 08:00 - 19:00

24 Saat Acil Servis

Garanti Alın

Garantili Ürünler

Bizi Arayın (0242) 343 22 20

Zerdalilik Mah Balıkçıoglu Cad 5/B

Hakkımızda

Biz Kimiz

İklim Klima İle Tanışın

Müşterimizin tüm ihtiyaçlarını her zaman karşılayabilecek olmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, üstün müşteri hizmeti ile birlikte, zamanında ve bütçeye göre en yüksek kalitede tasarım ve kurulum hizmetleri sunmaktır. Zaman ve maliyetin çok önemli olduğunu ve müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçmeye gayret ediyoruz.
Müşterilerimizin gönül rahatlığı için değerli para tasarruf hizmeti ve bakım sözleşmeleri yapıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen arayınız.

Şirketimiz, her karmaşıklık düzeyinde tam bir çalışma yelpazesi sunmaktadır. Ekibimiz, 9 yıldan daha az bir süredir sektörde bulunan yüksek nitelikli profesyonellerden oluşmaktadır. Size en iyi hizmeti vermemizi sağlayan en karmaşık teknik ve organizasyonel görevleri çözerken geniş tecrübe kazandık.

24 Saat Acil Servis

Tüm Isıtma ve Soğutma ihtiyaçlarınız için yılda 365 gün 24 saat hizmetinizde olan uzman ekibimiz ile 24 saat Acil Servis sağlayabiliriz. Hem konut hem de ticari mülklerinize hizmet vermemiz için bize ihtiyacınız olduğunda buradayız!

(0242) 343 22 20

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma: 9:00-19:00

Cumartesi: 10:00-13:00

8 Yıllık Tecrübe

Isıtma, havalandırma ve iklimlendirme sektöründe (HVAC) 8 yılı aşkın deneyime sahibiz. Kaliteli işçilik ve müşteri hizmetlerine inanıyoruz.

Şirket geçmişi

1994 yılında kurulan iKLİM kLİMA, klima sistemlerinin kurulumunda geniş deneyime sahip bir aile şirketidir. Sektörde bu 25 yıl boyunca birçok karmaşık projeyi başarıyla tamamlayan şirket, çalışanlarımızın profesyonelliği ve yapılan işin kalitesi konusunda size hizmet ediyoruz.

Mizyonumuz

Şirketimiz, her karmaşıklık düzeyinde tam bir çalışma yelpazesi sunmaktadır. Ekibimiz, 6 yıldan daha az bir süredir sektörde bulunan yüksek nitelikli profesyonellerden oluşmaktadır. Size en iyi hizmeti vermemizi sağlayan en karmaşık teknik ve organizasyonel görevleri çözerken geniş tecrübe kazandık.